Dom

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Civen Metal Material (Shanghai) Co., Ltd.

CIVEN METAL założona w 1998 roku. Zajmujemy się opracowywaniem, produkcją i krążeniem materiałów metalowych. Nasze firmy docierają na główne rynki Ameryki Północnej i Południowej, Europy i Azji. Wykorzystujemy przewagę lokalizacji, integrujemy globalne zasoby i wykorzystujemy światowy rynek, dążymy do tego, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości i najlepsze usługi tak, abyśmy mogli być liderem w dziedzinie globalnych materiałów metalowych.

Dostarczamy szeroką gamę miedzi i jej stopów produktom wymagającym klientom w branży elektrotechnicznej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat rozwinęliśmy się w jednego z wiodących chińskich dostawców miedzi

materiał. W tym okresie udało nam się wykorzystać wieloletnie doświadczenie z kontaktów z naszymi klientami,

odpowiadając konkretnie na indywidualne życzenia i gwarantując produkty najwyższej jakości.

Nasz asortyment obejmuje miedź i stop miedzi w postaci folii, taśm i arkuszy z wieloma różnymi standardami, składnikami i przeznaczeniem. Nasze produkty znalazły szerokie zastosowanie w lotnictwie, przemyśle kosmicznym, przemyśle stoczniowym, wojskowym, hutnictwie, przemyśle elektronicznym, produkcji wyrobów elektrycznych, telekomunikacji, inżynierii dekoracyjnej, hydraulicznej i sanitarnej.

Wraz z rozwojem firmy, wyposażamy się w zaawansowane urządzenia produkcyjne i zaawansowane przyrządy pomiarowe. Ciągle ulepszamy naszą technikę i urządzenia, aby utrzymać przewagę w tej branży. Nasz dział badawczo-rozwojowy pracuje nad rozwojem nowych materiałów metalowych w celu wzmocnienia podstawowych kompetencji korporacji. Lubimy też słyszeć dobre pomysły od naszych klientów i pracowników, ponieważ wierzymy, że idea jest kluczem do przyszłości, ideami doskonałego życia!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : Civen

Ilość pracowników : 1001~1999

Coroczne wyprzedaże : 1.6-2.0

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

Zasady dla przedsiębiorstw


Podejmij rynek jako orientację; wziąć jakość jako gwarancję,
Popraw efektywność poprzez zarządzanie, promuj rozwój poprzez innowacje,
Integracja zasobów i wzmocnienie usług w celu poprawy podstawowej konkurencyjności przedsiębiorstwa
Adnotacja: obsługujemy rynek i satysfakcjonujemy klientów, postępując zgodnie z instrukcjami biznesowymi, a instrukcje administracyjne są na drugim miejscu; budujemy reputację i markę dzięki doskonałej i stabilnej jakości; optymalizujemy proces i standaryzujemy zarządzanie poprzez naukowy i skuteczny system polityczny; przełamujemy stare idee poprzez aktywną i pozytywną mentalność oraz rozwijamy nasze przedsiębiorstwo poprzez ciągłe innowacje wynikające z nowego myślenia i metod; Osiągamy nasze plany i cele, wykorzystując w pełni własne zasoby i efektywnie wykorzystując zasoby społeczne; Promujemy naszą pracę zespołową poprzez usługę idealną, aby satysfakcjonujące klientów było satysfakcjonujące nas samych, tworząc w ten sposób naszą podstawową konkurencyjność.

Usługowe

Nasza usługa idealna


Wykraczanie poza siebie w dążeniu do doskonałości
Adnotacja: z ideałem "niemożliwe jest niczym", nieustannie przełamujemy się wczoraj i dziś, co pokazuje naszą wartość życiową; dzięki idei "sprawmy, by było lepiej", dajemy pełną grę naszym potencjałem, aby ciągle ulepszać naszą pracę i powodować.

Enterprise Mission

Poświęcamy się dostarczaniu materiałów stopowych i produktów, które dotrzymują kroku epoce i tworzą światową markę Powerway.
W obliczu wciąż zmieniającego się rynku, popieramy reformę przedsiębiorczości innowacyjnymi pomysłami.
Staramy się służyć społeczeństwu i dzielić się jego osiągnięciami.
Adnotacja: nasze przedsiębiorstwo ma na celu nie tylko dostarczanie różnych materiałów stopowych i produktów odpowiadających rozwojowi społeczeństwa, ale także sprawienie, aby klienci uznali, że nasze produkty są najlepsze i godne. Stając wobec stale zmieniającego się rynku, aktywnie zmieniamy status quo i tworzymy przyszłość, aby promować postęp zarówno naszego przedsiębiorstwa, jak i społeczeństwa. Jednocześnie wszyscy nasi pracownicy dzielą się osiągnięciami i odwrotnie służą społeczeństwu i go wynagradzają.

Firma Zespół

Nasz styl pracy zespołowej


Szybki, krótki i bezpośrednio skuteczny
Adnotacja: przy najwyższej prędkości, najkrótszym czasie i najbardziej bezpośrednio skutecznej metodzie, nigdy nie pozwalamy na to, co powinniśmy zrobić dzisiaj na jutro, co poprawia nasze możliwości.

Wartości zespołu


Demonstrowanie naszej wartości poprzez innowacje i wydajność oparte na naszej moralności
Adnotacja: kontynuujemy nasze wartości poprzez dobitnie kulturę pracowników, którzy nie odnoszą korzyści z siebie poprzez upośledzenie firmy, nie grają politycznych sztuczek z odpowiedzialnością, mają zarówno pasję, jak i ducha zespołu; którzy starają się jak najlepiej opracować nowe metody oszczędzania energii, zmniejszania konsumpcji, poprawy jakości i poszerzania rynku; i którzy dobrze osiągają swoje cele.

Enterprise Spirit

Sprostać przyszłym wyzwaniom poprzez szczerą współpracę i odważne innowacje
Adnotacja: bez względu na to, czy prowadzimy siebie, czy zajmujemy się sprawami, prowadzimy komunikację i współpracę z entuzjazmem, szczerością i wiernością; mamy odwagę tworzyć, wykorzystywać i wprowadzać innowacje; podążamy naprzód ku przyszłości poprzez świadomość i ducha walki, przedsiębiorczości i nieustraszoności.