Dom

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4

Civen Metal Material(Shanghai) Co.,Ltd

Civen Metal Material (Shanghai) Co., Ltd.

CIVEN METAL powstał w 1998 roku. Pracujemy nad opracowywaniem, produkcją i cyrkulacją materiałów metalowych. Nasze firmy docierają do głównych rynków Ameryki Północnej i Południowej, Europy i Azji. Korzystamy z przewagi lokalizacyjnej, integrujemy globalne zasoby i wykorzystujemy światowy rynek, dążąc do dostarczania naszym klientom produktów wysokiej jakości i najlepszych usług tak bardzo, abyśmy mogli być liderem w dziedzinie globalnych materiałów metalowych.

Dostarczamy szeroką gamę miedzi i jej stopów wymagającym klientom w branży elektrotechnicznej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat staliśmy się jednym z wiodących chińskich dostawców miedzi

materiał. W tym okresie mogliśmy skorzystać z dziesięcioleci doświadczeń z kontaktów z naszymi klientami, odpowiadając w szczególności na indywidualne życzenia i gwarantując produkty najwyższej jakości.

Nasz asortyment obejmuje miedź i stop miedzi w kształcie folii, taśmy i blachy o różnorodnych standardach, składnikach i celach. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w lotnictwie, przemyśle kosmicznym, przemyśle stoczniowym, przemyśle wojskowym, hutnictwie, przemyśle elektronicznym, produkcji artykułów elektrycznych, telekomunikacji, inżynierii dekoracji, instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Dzięki rozwojowi firmy, wyposażamy się w zaawansowane urządzenia produkcyjne i zaawansowane technologicznie przyrządy pomiarowe. Stale doskonalimy naszą technikę i urządzenia, aby zachować przewagę w tej branży. Nasz dział badawczo-rozwojowy pracuje nad rozwojem nowych materiałów metalowych w celu zwiększenia kluczowych kompetencji korporacji. Uwielbiamy również słyszeć dobre pomysły od naszych klientów i pracowników, ponieważ uważamy, że pomysł jest kluczem do przyszłości, idei idealnego życia!

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

Sprzedawca

marki : Civen

Ilość pracowników : 1001~1999

Coroczne wyprzedaże : 1.6-2.0

Rok założenia : 1998

pc Export : 40% - 50%

Zasady dotyczące przedsiębiorstw


Weź rynek jako orientację; traktować jakość jako gwarancję,
Popraw efektywność poprzez zarządzanie, promuj rozwój poprzez innowacje,
Zintegruj zasoby i wzmocnij usługi, aby poprawić podstawową konkurencyjność przedsiębiorstwa


Adnotacja: obsługujemy rynek i satysfakcjonujemy klientów, dzięki temu, że instrukcja biznesowa jest na pierwszym miejscu, a instrukcja administracyjna na drugim; budujemy reputację i markę poprzez doskonałą i stabilną jakość; optymalizujemy proces i standaryzujemy zarządzanie poprzez naukowy i skuteczny system polityki; przełamujemy stare idee poprzez aktywną i pozytywną mentalność oraz rozwijamy nasze przedsiębiorstwo poprzez ciągłe innowacje wynikające z nowego myślenia i metod; Osiągamy nasze plany i cele poprzez pełne wykorzystanie własnych zasobów i skuteczne wykorzystanie zasobów społecznych; promujemy pracę zespołową poprzez idealną usługę, dzięki której satysfakcja klientów jest satysfakcjonująca, tworząc w ten sposób naszą podstawową konkurencyjność.

Usługowe

Nasza usługa Idealna


Wykraczanie poza nas w dążeniu do doskonałości
Adnotacja: przy ideale „niemożliwe jest niczym”, nieustannie przebijamy się wczoraj i dziś, co pokazuje naszą wartość życiową; dzięki ideałowi „zróbmy rzeczy lepiej”, dajemy pełną szansę naszym możliwościom, aby stale ulepszać naszą pracę i przyczynę.

Misja przedsiębiorstwa

Poświęcamy się dostarczaniu materiałów i produktów ze stopów, nadążając za epoką i tworząc najlepszą na świecie markę Powerway.


W obliczu ciągle zmieniającego się rynku, wprowadzamy reformę przedsiębiorstwa, wprowadzając innowacyjne pomysły.
Staramy się jak najlepiej służyć społeczeństwu i dzielić się jego osiągnięciami.


Adnotacja: nasze przedsięwzięcie ma na celu nie tylko dostarczanie różnych materiałów stopowych i produktów odpowiadających rozwojowi społeczeństwa, ale także sprawienie, aby klienci utrzymywali, że nasze produkty są najlepsze i godne. W związku z tym, w obliczu ciągle zmieniającego się rynku, aktywnie zmieniamy status quo i tworzymy przyszłość, aby promować rozwój naszego przedsiębiorstwa, a także społeczeństwa. Jednocześnie wszyscy nasi pracownicy dzielą się osiągnięciami i odwrotnie służą społeczeństwu i nagradzają go.

Firma Zespół

Nasz styl pracy zespołu


Szybki, krótki i bezpośrednio skuteczny
Adnotacja: przy najwyższej prędkości, najkrótszym czasie i najbardziej bezpośrednio skutecznej metodzie nigdy nie pozwalamy na to, co powinniśmy dziś zrobić na jutro, co poprawia nasze możliwości.

Wartości zespołu


Demonstrowanie naszej wartości poprzez innowacje i wyniki oparte na naszej moralności
Adnotacja: kontynuujemy nasze wartości, kładąc nacisk na pracowników, którzy nie czerpią korzyści z osłabienia firmy, nie podejmują odpowiedzialnych sztuczek politycznych, mają pasję i ducha zespołu; którzy starają się jak najlepiej wypracować nowe metody oszczędzania energii, zmniejszenia zużycia, poprawy jakości i poszerzenia rynku; i którzy dobrze osiągają swoje cele.

Duch przedsiębiorczości

Sprostanie przyszłym wyzwaniom poprzez szczerą współpracę i odważne innowacje
Adnotacja: bez względu na to, czy postępujemy sami, czy zajmujemy się sprawami, komunikujemy się i współpracujemy z entuzjazmem, szczerością i wiernością; mamy odwagę tworzyć, wykorzystywać i wprowadzać innowacje; kroczymy naprzód ku przyszłości poprzez świadomość i ducha walki, przedsiębiorczości i nieustraszoności.

Wystawa

Klienci Civen są na całym świecie. Co roku uczestniczymy w wystawach na całym świecie. Jeśli idziesz na te wystawy, serdecznie zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Zdjęcia zeszłorocznej wystawy są następujące.

PCIM Europe

Expo Electronica (Międzynarodowa Wystawa Komponentów Elektronicznych i Sprzętu Technologicznego ”)

Productronica | Targi Produkcja elektroniki Rozwój